Kategorie

Informacje

» » » Neutralizator Radiestezyjny Marmurowy
Neutralizator Radiestezyjny MarmurowyNeutralizator Radiestezyjny MarmurowyNeutralizator Radiestezyjny MarmurowyNeutralizator Radiestezyjny Marmurowy
Neutralizator Radiestezyjny MarmurowyNeutralizator Radiestezyjny MarmurowyNeutralizator Radiestezyjny MarmurowyNeutralizator Radiestezyjny Marmurowy
Polecamy

Neutralizator Radiestezyjny Marmurowy

Dostępność:wysyłamy w ciągu 48 godzin +czas dostawy

Koszt wysyłki:od 15,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Przesyłka kurierska (tylko Polska) - 15,00 zł
Przesyłka pocztowa - Kurier 48 (na terenie Polski) - 15,00 zł
InPost Paczkomaty24 - 15,00 zł

szerokość:6 cm

materiał:marmur

długość:15 cm


Ceny widoczne po zalogowaniu

Kupując ten produkt otrzymasz od nas 157 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zarejestrowanych w naszym sklepie.

 • Opis produktu
 • Recenzje produktu (0)
Neutralizator radiestezyjny został stworzony na wzór tzw. "Pierścienia Atlantydów", znalezionego w jednym z grobowców odkrytych w Dolinie Królów pod koniec XIX w. Znaleziska tego dokonał egiptolog markiz d'Agrain, po którym pierścień odziedziczył Andre de Belizal.Ten ostatni spadkobierca i użytkownik pierścienia był jednocześnie wybitnym radiestetą i genialnym pionierem badań nad działaniem fal emitowanych przez formy i kształty. Neutralizator, w którym zastosowano kształt "Pierścienia Atlantydów" jest wykonany z materiałów powszechnie dostępnych, nie wymaga żadnego ukierunkowania. Należy po prostu położyć go w mieszkaniu (najlepiej w miejscu odpoczynku lub relaksu) i zabezpieczyć przed mechanicznym uszkodzeniem.

Neutralizator oddziaływuje natychmiast - poprzez odcięcie, zablokowanie wszelkiego rodzaju niekorzystnego promieniowania. Czas jego działania jest nieograniczony, a co najważniejsze, neutralizator nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów w celu jego "czyszczenia" z nagromadzonego promieniowania.
Kształt neutralizatora reguluje równocześnie zachwianą równowagę pomiędzy siłą kosmiczną a ziemską, które to siły dla warunków idealnych muszą być zrównoważone.


Nieszkodliwa radiacja dla ludzi i zwierząt zaczyna się od 6%. Po "zainstalowaniu" neutralizatora ogólna radiacja w pomieszczeniu spada do około 1%, a stopień napromieniowania utrzymuje się w granicach zera (wg dziesięciostopniowej skali biotronicznej).

Neutralizator odcina promieniowanie geopatyczne, takie jak:
 • żyły wodne,
 • uskoki geologiczne itp.
 • promieniowanie geobiologiczne (tzw. "siatka szwajcarska" dr Ernesta Hartmana i "siatka diagonalna" dr Manfreda Curry'ego).
Równocześnie neutralizuje promieniowanie wytwarzane przez sprzęt elektryczny i elektroniczny:
 • telewizory,
 • komputery,
 • lodówki,
 • kuchenki mikrofalowe,
 • linie wysokiego napięcia itp.
Użytkownicy neutralizatora stwierdzają, iż efektem jego działania jest ogólna poprawa samopoczucia:
 • zniwelowanie stanów chronicznego zmęczenia,
 • złagodzenie nadwrażliwości systemu nerwowego,
 • lepszy sen,
 • uśmierzenie uporczywych bólów głowy, kręgosłupa czy bólów reumatycznych.

Przypuszcza się, że neutralizator chroni również przed chorobami nowotworowymi i w związku z tym jest przez niektórych specjalistów zalecany dla osób chorych na raka. Kształt neutralizatora odcina tzw. promieniowanie koloru "szarego" (zieleń ujemna). Wszechstronne badania radiestezyjne wykazały przede wszystkim, że nie emituje on żadnego szkodliwego promieniowania, jest zatem całkowicie bezpieczny w użytkowaniu. Testy wykazały, że nawet bardzo duże obciążenia przecinających się cieków wodnych nie wpływają na zmianę jego pierwotnego działania.

Jeden neutralizator położony w pozycji poziomej w dowolnym miejscu aktywnie działa i skutecznie ochrania w polu o powierzchni 150 m2 oraz 5 m do góry i 2,5 m do dołu. Neutralizator skutecznie oddziałuje zarówno na ludzi, jak na zwierzęta i rośliny. Jego olbrzymią zaletą jest możliwość przemieszczania się wraz z właścicielem. Jadąc w delegację lub na wczasy, można bez trudu zabrać go ze sobą i posłużyć się nim w nowym miejscu pobytu, korzystając z jego ochrony.

Przeprowadzka do innego mieszkania? Żaden problem. Zawsze jest pod ręką, gotowy do użycia i działania.


Oto niektóre przykłady miejsc, w których może zostać zastosowany neutralizator:
 • pomieszczenia mieszkalne i biurowe,
 • pokoje, hotele i sale szpitalne,
 • żłobki, przedszkola i szkoły.

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję do tego produktu, a otrzymasz od nas 100 punktów które będziesz mógł wykorzystać na zakupy w naszym sklepie. Dotyczy to tylko Klientów zalogowanych i zarejestrowanych w naszym sklepie.

Napisz recenzję

Pozostałe produkty z kategorii
Mata ADR na łóżeczko (rozmiar M)

Mata ADR na łóżeczko (rozmiar M)

Ceny widoczne po zalogowaniu
Płytka Tesli czarna - duża

Płytka Tesli czarna - duża

Ceny widoczne po zalogowaniu
Purpurowa płytka Tesli - duża

Purpurowa płytka Tesli - duża

Ceny widoczne po zalogowaniu
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl